Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91H
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91H
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 (195/65 R15 91H) 03580670000 | 389 zł |
Opona Continental 195/65R15 PremiumContact 6 91H - opony letnie 358067 | 339 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 195/65 R15 91H EVc ) | 396 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 195/65 R15 91H EVc ) 03580670000 | 392 zł |
Opona letnia CONTINENTAL PREMIUMCONTACT 6 195/65R15 91H | 340 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91H
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91H | від 330 zł | 8 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91V | від 291 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →