Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91V
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91V 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 (195/65 R15 91V) 03580690000 | 406 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 195/65 R15 91V EVc ) | 399 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 195/65 R15 91V EVc ) 03580690000 | 395 zł |
Opona Continental 195/65R15 PremiumContact 6 91V - opony letnie 358069 | 362 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91H | від 339 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 195/65 R15 91V | від 362 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →