Opona zimowa Yokohama Ice Guard IG55 285/65 R17 116T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Ice Guard IG55 285/65 R17 116T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Ice Guard IG55 285/65 R17 116T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Ice Guard IG55 (285/65 R17 116T) R0821 | 1 054 zł |
Yokohama Ice Guard IG55 ( 285/65 R17 116T, z kolcami ) R0821 | 1 056 zł |
Yokohama Ice Guard IG55 ( 285/65 R17 116T, z kolcami ) | 1 074 zł |
Polecamy