Opona zimowa Yokohama Ice Guard IG53 225/55 R17 97H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Ice Guard IG53 225/55 R17 97H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Ice Guard IG53 225/55 R17 97H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Ice Guard Studless IG53 (225/55 R17 97H) R5444 | 701 zł |
Yokohama Ice Guard Studless IG53 ( 225/55 R17 97H, Nordic compound ) R5444 | 703 zł |
Yokohama Ice Guard Studless IG53 ( 225/55 R17 97H, Nordic compound ) | 725 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →