Opona letnia Yokohama Geolandar X-CV G057 255/55 R18 109W
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar X-CV G057 255/55 R18 109W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar X-CV G057 255/55 R18 109W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar X-CV (G057) (255/55 R18 109W) R4531 | 600 zł |
Yokohama Geolandar X-CV (G057) ( 255/55 R18 109W XL, RPB ) | 633 zł |
Yokohama Geolandar X-CV (G057) ( 255/55 R18 109W XL, RPB ) R4531 | 624 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →