Opona letnia VIKING ProTech NewGen 265/50 R19 110Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING ProTech NewGen 265/50 R19 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING ProTech NewGen 265/50 R19 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking ProTech NewGen (265/50 R19 110Y) 15624730000 | 683 zł |
Opona Viking 265/50R19 ProTech NewGen 110Y XL - opony letnie 1562473 | 685 zł |
Viking ProTech NewGen ( 265/50 R19 110Y XL EVc ) 15624730000 | 685 zł |
Viking ProTech NewGen ( 265/50 R19 110Y XL EVc ) | 694 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →