Opona całoroczna Yokohama Geolandar CV 4S G061 245/60 R18 105V
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar CV 4S G061 245/60 R18 105V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar CV 4S G061 245/60 R18 105V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI YOKOHAMA 245/60 R18 105V GEOLANDAR CV-4S G061 MS R8728 | 974 zł |
Yokohama Geolandar CV 4S G061 ( 245/60 R18 105V XL ) R8728 | 916 zł |
Yokohama Geolandar CV 4S G061 (245/60 R18 105V) R8728 | 945 zł |
Opona Yokohama 245/60R18 G061 Geolandar CV 4S 105V - opony terenowe R8728 | 797 zł |
Yokohama Geolandar CV 4S G061 ( 245/60 R18 105V XL ) | 914 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →