Всесезонна шина Yokohama Geolandar CV 4S G061 245/60 R18 105V
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar CV 4S G061 245/60 R18 105V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar CV 4S G061 245/60 R18 105V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI YOKOHAMA 245/60 R18 105V GEOLANDAR CV-4S G061 MS R8728 | 974 zł |
Yokohama Geolandar CV 4S G061 (245/60 R18 105V) R8728 | 945 zł |
Opona Yokohama 245/60R18 G061 Geolandar CV 4S 105V - opony terenowe R8728 | 797 zł |
Yokohama Geolandar CV 4S G061 ( 245/60 R18 105V XL ) | 927 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →