Літня шина Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V 225/65 R17 102 H 225/65 R17 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Geolandar (G98FV) (225/65 R17 102V) R2102 | 552 zł |
Yokohama Geolandar (G98FV) ( 225/65 R17 102V ) R2102 | 582 zł |
Yokohama Geolandar (G98FV) ( 225/65 R17 102V ) | 595 zł |
Opony letnie 225/65R17 102V Geolandar G98 Yokohama | 521 zł |
Модификації Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V
Ціни на Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102H | від 492 zł | 7 пропозицій | ||
Yokohama Geolandar G98 225/65 R17 102V | від 552 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →