Літня шина Pirelli Scorpion Verde 225/65 R17 102H
Відео 7Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Verde 225/65 R17 102H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Scorpion Verde ( 225/65 R17 102H ) 2130800 | 650 zł |
Pirelli Scorpion Verde (225/65 R17 102H) 2130800 | 644 zł |
Opona Pirelli 225/65R17 SCORPION VERDE 102 H - opony terenowe 21308 | 526 zł |
Pirelli Scorpion Verde ( 225/65 R17 102H ) | 657 zł |
Opona letnia PIRELLI SCORPION VERDE 225/65R17 102H | 419 zł |
Pirelli Scorpion Verde 225/65R17 102H | 551 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde 225/65 R17 102H
Ціни на Pirelli Scorpion Verde 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 225/65 R17 102H | від 419 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →