Всесезонна шина Yokohama Geolandar A/T G015 225/65 R17 102H
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar A/T G015 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar A/T G015 225/65 R17 102H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Geolandar A/T G015 RPB MS - 225/65R17 102H - Opona całoroczna 0U6 | 541 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) (225/65 R17 102H) R1137 | 540 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 225/65 R17 102H, RPB ) R1137 | 548 zł |
Opona Yokohama 225/65R17 GEOLANDAR A/T G015 102H - opony terenowe R1137 | 469 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 225/65 R17 102H, RPB ) | 554 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar A/T G015 225/65 R17 102H
Ціни на Yokohama Geolandar A/T G015 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar A/T G015 225/65 R17 102H | від 469 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →