Opona letnia Yokohama Advan Sport V107 285/45 R22 114Y
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V107 285/45 R22 114Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V107 285/45 R22 114Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport (V107) (285/45 R22 114Y) R4182 | 1 032 zł |
Yokohama Advan Sport (V107) ( 285/45 ZR22 114Y XL MO1, RPB ) R4182 | 1 109 zł |
Yokohama Advan Sport (V107) ( 285/45 ZR22 114Y XL MO1, RPB ) | 1 123 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →