Opona całoroczna Yokohama Geolandar M/T G003 33/12,5 R15 108Q
Wideo 14Zdjęcia 48 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar M/T G003 33/12,5 R15 108Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar M/T G003 33/12,5 R15 108Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar M/T (G003) ( LT33x12.50 R15 108Q 6PR, POR, RPB ) E4700 | 1 146 zł |
Yokohama Geolandar M/T (G003) (33x12.50/ R15 108Q) E4700 | 1 144 zł |
Yokohama Geolandar M/T (G003) ( LT33x12.50 R15 108Q 6PR, POR, RPB ) | 1 161 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →