Opona zimowa Yokohama W.drive V905 255/40 R19 100V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama W.drive V905 255/40 R19 100V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama W.drive V905 255/40 R19 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama BluEarth-Winter (V905) ( 255/40 R19 100V XL BluEarth, RPB ) R1676 | 648 zł |
Yokohama BluEarth-Winter (V905) (255/40 R19 100V) R1676 | 641 zł |
Yokohama BluEarth-Winter (V905) ( 255/40 R19 100V XL BluEarth, RPB ) | 655 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →