Opona letnia Yokohama Advan Neova AD08RS 225/45 R17 91W
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Neova AD08RS 225/45 R17 91W 225/45 R17 91 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Neova AD08RS 225/45 R17 91W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Neova (AD08RS) (225/45 R17 91W) R5188 | 654 zł |
Yokohama Advan Neova (AD08RS) ( 225/45 R17 91W RPB ) | 618 zł |
Yokohama Advan Neova (AD08RS) ( 225/45 R17 91W RPB ) R5188 | 611 zł |
Modyfikacje Yokohama Advan Neova AD08RS 225/45 R17 91W
Ceny na Yokohama Advan Neova AD08RS 225/45 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Neova AD08RS 225/45 R17 91W | od 611 zł | 3 oferty |
Polecamy