Opona zimowa Yokohama Ice Guard IG60A 235/50 R17 96Q
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Ice Guard IG60A 235/50 R17 96Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Ice Guard IG60A 235/50 R17 96Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Ice Guard IG60A (235/50 R17 96Q) R2813 | 763 zł |
Yokohama Ice Guard IG60A ( 235/50 R17 96Q, Nordic compound, RPB ) R2813 | 764 zł |
Yokohama Ice Guard IG60A ( 235/50 R17 96Q, Nordic compound, RPB ) | 788 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →