Opona letnia Yokohama Advan A052 275/40 R18 103Y
Wideo 13Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan A052 275/40 R18 103Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan A052 275/40 R18 103Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan A052 (275/40 R18 103Y) R4484 | 1 683 zł |
Yokohama Advan A052 ( 275/40 R18 103Y XL ) | 1 740 zł |
Yokohama Advan A052 ( 275/40 R18 103Y XL ) R4484 | 1 721 zł |
Wideo recenzje
Polecamy