Літня шина Yokohama Advan A052 275/35 R19 100Y
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan A052 275/35 R19 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan A052 275/35 R19 100Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE YOKOHAMA 275/35 R19 100Y ADVAN A052 a05227535zr19100y | 1 824 zł |
Yokohama Advan A052 (275/35 R19 100Y) R5928 | 1 712 zł |
Yokohama Advan A052 ( 275/35 ZR19 (100Y) XL ) R5928 | 1 757 zł |
Yokohama Advan A052 ( 275/35 ZR19 (100Y) XL ) | 1 886 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →