Szwajcarski nóż Victorinox EvoWood 17
Zdjęcia 3 |
Victorinox EvoWood 17 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox EvoWood 17
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox VICTORINOX - Scyzoryk Evolution Wood 17 - Drzewo orzechowe | 324 zł |
Victorinox Victorinox Delemont EvoWood 17 2.3911.63 Kurier Gratis | 319 zł |
Victorinox, Scyzoryk, EvoWood Orzech (2.3911.63), 17 - 85mm | 319 zł |
Victorinox Delemont EvoWood 17 2.3911.63 + etui | 401 zł |
Scyzoryk kieszonkowy Victorinox EvoWood 17 - walnut wood | 356 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →