Nóż myśliwski Victorinox Outdoor Master Mic S
Wideo 6Zdjęcia 8 |
Victorinox Outdoor Master Mic S |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Outdoor Master Mic S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Outdoor Master MIC Full-Tang-Messer Skandi-Schliff Drop-Point-K | 415 zł |
Nóż Victorinox Outdoor Master Mic S 4.2262 | 620 zł |
Nóż Victorinox Outdoor Master Mic S Kolor: czarny | 478 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →