Швейцарський ніж Victorinox Climber
Відео 35Фото 9 |
Victorinox Climber |
|
Швейцарський армійський ніж виробника Victorinox можна віднести до рішень середнього цінового сегмента. Він отримав висококласний клинок зі сталі з профілем drop-point, часто використовуваним в складних моделях. Рукоятка зроблена з пластику, який може відрізнятися за кольором і малюнками (у продажу зустрічається велика різноманітність варіацій), а в якості доповнення запропоновано кільце для кріплення ремінця-темляка.
Швейцарський ніж Victorinox Climber представляє когорту багатофункціональних рішень, здатних зацікавити альпіністів, похідників, рибалок або мисливців. Пропоновані 11 додаткових функцій можуть стати в нагоді в різних повсякденних ситуаціях, адже тут є консервний ніж, штопор і відкривачка для пляшок, шліцьова викрутка, додаткове невелике лезо, ножиці, пристосування для зачистки проводів, шило, знімний пінцет, гачок і зубочистка. Відзначимо також, що довжина в складеному вигляді становить 91 мм, а вага злегка перевищує 80 грам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Купити Victorinox Climber
Усі ціни 79 →Victorinox Taschenmesser Climber 14 Funktionen grosse Klinge Kapselheber K | 146 zł |
Scyzoryk Victorinox Climber Celidor 91mm 1.3703 czerwony DO-AKC-VCT-004 | 180 zł |
Scyzoryk Victorinox Climber 1.3703 - Grawer Gratis | 165 zł |
Victorinox Climber Multitool Czerwony 13.703 | 157 zł |
Scyzoryk Victorinox CLIMBER 1.3703.T transparent red - ONE SIZE | 165 zł |