Szwajcarski nóż Victorinox Evolution S52
Zdjęcia 4 |
Victorinox Evolution S52 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Evolution S52
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scyzoryk Victorinox Evolution S52, 20 funkcji, dł.85 mm, czerwony (2.3953. | 308 zł |
Victorinox Scyzoryk Victorinox Evolution S52, czerwony, Celidor, 85 mm | 375 zł |
Scyzoryk Victorinox Evolution S52, 20 funkcji, dł.85 mm, czerwony (2.3953. | 322 zł |
Victorinox, Scyzoryk, Evolution S52 | 375 zł |
Victorinox Delemont Evolution S52 2.3953.SE | 375 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →