Швейцарський ніж Victorinox EvoWood 17
Фото 3 |
Victorinox EvoWood 17 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox EvoWood 17
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Victorinox VICTORINOX - Scyzoryk Evolution Wood 17 - Drzewo orzechowe | 324 zł |
Victorinox Victorinox Delemont EvoWood 17 2.3911.63 Kurier Gratis | 319 zł |
Victorinox, Scyzoryk, EvoWood Orzech (2.3911.63), 17 - 85mm | 319 zł |
Victorinox Delemont EvoWood 17 2.3911.63 + etui | 401 zł |
Scyzoryk kieszonkowy Victorinox EvoWood 17 - walnut wood | 356 zł |
Victorinox Delemont EvoWood 17 2.3911.63 | 319 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →