Швейцарський ніж Victorinox Trailmaster One Hand
Відео 3Фото 3 |
Victorinox Trailmaster One Hand |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Trailmaster One Hand
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Scyzoryk Victorinox Trailmaster One Hand 0.8463.MW3 - Grawer Gratis | 225 zł |
Victorinox Victorinox Trailmaster One Hand 0.8463.MW3 Nóż kieszonkowy | 209 zł |
Victorinox, Scyzoryk ząbkowany, Trailmaster OneHand | 252 zł |
SCYZORYK 0.8463.MW3 TRAILMASTER MW | 226 zł |
Scyzoryk Victorinox Trailmaster OneHand, ząbkowany, czarny, Nylon, 111 mm | 251 zł |
Scyzoryk szwajcarski Victorinox Military 0.8463.MW3 + etui | 309 zł |
Scyzoryk Victorinox Trailmaster One Hand Camouflage 0.8463.MW94 | 249 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →