Szwajcarski nóż Victorinox Trailmaster One Hand
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Victorinox Trailmaster One Hand |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Trailmaster One Hand
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scyzoryk Victorinox Trailmaster One Hand 0.8463.MW3 - Grawer Gratis | 225 zł |
Victorinox Victorinox Trailmaster One Hand 0.8463.MW3 Nóż kieszonkowy | 209 zł |
Victorinox, Scyzoryk ząbkowany, Trailmaster OneHand | 252 zł |
SCYZORYK 0.8463.MW3 TRAILMASTER MW | 226 zł |
Scyzoryk Victorinox Trailmaster OneHand, ząbkowany, czarny, Nylon, 111 mm | 251 zł |
Scyzoryk szwajcarski Victorinox Military 0.8463.MW3 + etui | 309 zł |
Scyzoryk Victorinox Trailmaster One Hand Camouflage 0.8463.MW94 | 249 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →