Szwajcarski nóż Victorinox RangerGrip 61
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Victorinox RangerGrip 61 |
|
„Szwajcar” renomowanego producenta Victorinox reprezentuje średni przedział cenowy. Ten scyzoryk można zaliczyć do dużego rozwiązania, gdyż po złożeniu jego długość sięga 130 mm. Dla wygodnego chwytu zapewniono tu nie tylko ergonomiczny kształt rękojeści, ale także specjalne dwukomponentowe podkładki, które zapobiegają wyślizgiwaniu się z dłoni. Ostrze główne uzupełnia specjalna półka, dzięki której można ją otworzyć jedną ręką, co dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania.
Do tego dochodzi również blokada ostrza z dowolnego składania, za którą odpowiada blokada przycisku. Szwajcarski nóż Victorinox RangerGrip 61 może pełnić różne funkcje, od ściągania izolacji z przewodów (striptizer) po otwieranie butelek wina (korkociąg). W sumie model jest gotowy do wymiany co najmniej 8 narzędzi dla użytkownika, w tym pęsety, otwieracza do puszek, śrubokręta płaskiego, wykałaczki i szydła. Zwracamy również uwagę, że w sprzedaży można znaleźć różne warianty kolorystyczne, w tym czerwono-czarną i zielono-czarną.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Kup Victorinox RangerGrip 61
Wszystkie ceny 14 →Victorinox Ranger Grip 61 | 289 zł |
Scyzoryk Victorinox RangerGrip 61 0.9553.MC - Grawer Gratis | 309 zł |
Victorinox Victorinox Ranger Grip 61 0.9553.MC Nóż kieszonkowy | 300 zł |
RangerGrip Victorinox,11 funkcji, zielony | 309 zł |
Victorinox Delemont RangerGrip 61 0.9553.MC | 309 zł |