Szwajcarski nóż Victorinox RangerGrip 78
Zdjęcia 7 |
Victorinox RangerGrip 78 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox RangerGrip 78
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox V09663MC Ranger Grip 78 Nóż Kieszonkowy Stal Nierdzewna Wieloko | 351 zł |
Victorinox Victorinox RangerGrip 78, 130mm, dwukolorowy czerwono-czarny | 349 zł |
Victorinox Victorinox Ranger Grip 78 0.9663.MC Nóż kieszonkowy | 320 zł |
RangerGrip 78 Victorinox 130 mm dwukolorowy czerwono-czarny | 389 zł |
Victorinox Ranger Grip 78 Penknife Czerwony | 307 zł |
Victorinox Taschenmesser Ranger Grip 78 12 Funktionen Einhand-Feststellkli | 282 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →