Multitool Victorinox Swisstool Plus (3.0339.L)
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Victorinox Swisstool Plus |
|
Duże, pełnowymiarowe multitoole renomowanej szwajcarskiej marki noży. Różni się rozszerzoną funkcjonalnością i znaczną wagą (z kompletnym skórzanym etui 484 g). Według producenta jest w stanie wykonać 19 różnych operacji. Pozycjonowany jako produkt premium przeznaczony dla użytkowników ceniących maksymalną wszechstronność. Przyda się majsterkowiczom, turystom, rybakom, myśliwym i innym użytkownikom na kempingu, w podróży i zwykłych warunkach domowych.
Multitool Victorinox SwissTool Plus jest wyposażony w wytrzymałe szczypce z wbudowanymi niewymiennymi nożami, wysokiej jakości ostrze noża, pilnik, mały łom, narzędzia do szybkiego cięcia żyłki / sznurka / liny i ściągania izolacji, dłuto i pilnik. Jest zestaw śrubokrętów płaskich, uchwyt na bity, linijka i szereg mniej uniwersalnych narzędzi, które są dość poszukiwane nie tylko podczas pracy, ale także podczas aktywności na świeżym powietrzu. W komplecie zestaw bitów o popularnych standardowych rozmiarach oraz klucz zapadkowy. Multitool jest wykonany ze stopowej stali nierdzewnej o wysokiej twardości i odporności na zużycie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Kup Victorinox Swisstool Plus
Victorinox SwissTool X Plus Ratchet in Nylon-Etui 38 Funktionen Schere Hol | 943 zł |
Victorinox SwissTool X Plus Ratchet 3.0339.L | 1 290 zł |
Victorinox SwissTool Plus 3.0339.L WYSYŁKA 0 ZŁ | 1 250 zł |