Szwajcarski nóż Victorinox Deluxe Tinker
Wideo 25Zdjęcia 6 |
Victorinox Deluxe Tinker |
|
Szwajcarski nóż marki Victorinox to rozwiązania ze średniej półki cenowej. Producent nazywa model doskonałym towarzyszem dla kreatywnych ludzi, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Ale w oparciu o nazwę tego wielofunkcyjnego (13 dodatkowych funkcji) narzędzia, może być najlepszym rozwiązaniem do szybkiej naprawy. W tym celu szwajcarski nóż Victorinox Deluxe Tinker nabył jednocześnie dwa śrubokręty (Phillips i płaski), narzędzie do ściągania izolacji i przecinaki do drutu, które odpowiednio pomogą zdjąć izolację i „ugryźć” sam drut.
Ponadto dostarczono tutaj również małe szczypce. Reszta zestawu akcesoriów jest bardziej znajoma: są otwieracze do butelek i puszek, wyjmowane pęsety, haczyk, nożyczki, dodatkowe małe ostrze, wykałaczka i maszyna do szycia szydełkiem. Długość produktu po złożeniu nie przekracza 91 mm, co jest dość wygodne do noszenia w kieszeni. Twórcy nie zapomnieli o pierścieniu na rączce, który służy do zapinania paska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Kup Victorinox Deluxe Tinker
Wszystkie ceny 10 →Victorinox Taschenmesser Deluxe Tinker 17 Funktionen Klinge Kombi-Zange Sc | 206 zł |
Victorinox, Scyzoryk, Deluxe Tinker Celidor (1.4723), 91 mm | 262 zł |
Scyzoryk Victorinox Deluxe Tinker 1.4723 - Grawer Gratis | 235 zł |
Victorinox Victorinox Deluxe Tinker 1.4723 Nóż kieszonkowy | 209 zł |
Victorinox MiniChamp 0.6385 | 205 zł |