Швейцарський ніж Victorinox Midnite Manager
Відео 17Фото 2 |
Victorinox Midnite Manager |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Midnite Manager
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Victorinox Taschenmesser Midnite Manager 10 Funktionen LED-Licht Schere Na | 207 zł |
Victorinox Midnite Manager Multitool Czerwony,Posrebrzany 0.6366 | 216 zł |
Victorinox Victorinox Midnite Manager 0.6366.T Wysyłka Kurierem 0 zł | 225 zł |
Scyzoryk Victorinox Midnite Manager 0.6366.T - Grawer Gratis | 235 zł |
Scyzoryk Victorinox Midnite Menager, 10 funkcji | 225 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →