Szwajcarski nóż Victorinox Midnite Manager
Wideo 17Zdjęcia 2 |
Victorinox Midnite Manager |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Midnite Manager
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Taschenmesser Midnite Manager 10 Funktionen LED-Licht Schere Na | 207 zł |
Victorinox Midnite Manager Multitool Czerwony,Posrebrzany 0.6366 | 216 zł |
Victorinox Victorinox Midnite Manager 0.6366.T Wysyłka Kurierem 0 zł | 225 zł |
Scyzoryk Victorinox Midnite Manager 0.6366.T - Grawer Gratis | 235 zł |
Scyzoryk Victorinox Midnite Menager, 10 funkcji | 225 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →