Multitool Victorinox SwissTool Spirit II
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Victorinox SwissTool Spirit II |
|
Wysokiej jakości pełnowymiarowe multitool znanego na całym świecie producenta noży i kompaktowych uniwersalnych narzędzi. Charakteryzuje się solidną i trwałą konstrukcją, na którą producent udziela autorskiej dożywotniej gwarancji. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej dla wymagających użytkowników, którzy chcą najwyższej jakości przenośnych narzędzi. Według producenta, multitool Victorinox SwissTool Spirit II jest w stanie wykonać 15 różnych funkcji.
Wykonany jest z wysokiej jakości stali węglowej, odpornej na korozję, która została poddana dodatkowej operacji hartowania termicznego. Stal ta charakteryzuje się imponującą twardością, wyjątkową odpornością na zużycie i doskonałą obróbką ostrych krawędzi. Oprócz noża narzędzie wyposażone jest w nożyczki, śrubokręty krzyżakowe i płaskie, piłę do drewna, szczypce z wbudowanymi szczypcami, pilnik, otwieracz do puszek i otwieracz do butelek. Z łatwością radzi sobie z usuwaniem izolacji i zaciskaniem. Wszystkie narzędzia zewnętrzne są blokowane w pozycji otwartej/zamkniętej za pomocą zamków Axis. Ma stosunkowo niewielki rozmiar (złożony) i umiarkowaną wagę. W zestawie poręczne etui z zaczepem na pasek, co ułatwia przenoszenie. Będzie przydatnym prezentem dla domowego rzemieślnika, myśliwego, rybaka lub majsterkowicza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Kup Victorinox SwissTool Spirit II
Wszystkie ceny 7 →Victorinox Swisstool Spirit X Scyzoryk Srebrny 26 Funkcji 3.0224.L | 653 zł |
Victorinox SwissTool Spirit X 3.0224.L | 887 zł |
Victorinox, Scyzoryk, SwissTool Spirit 3.0224.L (2137) | 690 zł |
Victorinox SwissTool Spirit 3.0224.L WYSYŁKA 0 ZŁ | 690 zł |
MULTITOOL SPIRIT X 3.0224.L | 691 zł |
Multitool Victorinox SwissTool Spirit X RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | | 755 zł |
SwissTool Victorinox Spirit 3.0224.L WYSYŁKA 0 ZŁ + WYSYŁKA KURIEREM lub O | 690 zł |