Multitool Victorinox SwissTool Spirit MX
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox SwissTool Spirit MX
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Swiss Tool Spirit MX 30224MN Multitool Anzahl Funkcja 24 Srebrn | 570 zł |
Victorinox SwissTool Spirit MX Clip 3.0224.MKB1 | 690 zł |
Victorinox SwissTool Spirit MX 3.0224.MN | 795 zł |
Victorinox - SwissTool Spirit MX, 105mm, srebrny, One Hand, etui nylonowe | 795 zł |
Victorinox Swiss Tool Spirit MX Clip srebrny blister 3.0224.MKB1 | 641 zł |
Victorinox SwissTool Spirit MX Clip 3.0224.MKB1 | 795 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →