Multitool Leatherman Skeletool RX
Wideo 9Zdjęcia 7 |
Leatherman Skeletool RX |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leatherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leatherman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leatherman Skeletool RX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEATHERMAN - Skeletool RX lekkie i kompaktowe narzędzie wielofunkcyjne dla | 503 zł |
Leatherman Multitool Skeletool RX (832310) | 499 zł |
Multitool Leatherman Skeletool RX Kolor: czerwony | 512 zł |
Leatherman Skeletool Rx Multitool Czerwony | 502 zł |
Leatherman Multitool Skeletool Rx 832310 | 484 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →