Nóż turystyczny Leatherman Skeletool KBX
Wideo 14Zdjęcia 13 |
Leatherman Skeletool KBX |
|
Nóż składany renomowanego producenta profili Leatherman reprezentuje średni przedział cenowy. Model wyróżnia się niewielką wagą (zaledwie 37 gramów) i kompaktowymi rozmiarami (po złożeniu długość to niecałe 9 cm), co sprawia, że świetnie nadaje się do noszenia na co dzień, np. w kieszeni dżinsów. Cechą charakterystyczną głowni, która ma wspólny profil clip-point, jest łączona krawędź tnąca - bliżej czubka jest gładka, a obok rękojeści ząbkowana.
Ostrze noża Leatherman Skeletool KBX wykonano ze stali 420HC o twardości 55 HRC. Wskaźnik ten przyczynia się do optymalnego stosunku między niezawodnością, odpornością na zużycie i łatwością ostrzenia. Rękojeść modelu wykonana jest z aluminium, uzupełniona jest otworem na smycz i klipsem do kieszeni, ostatnim elementem jest obecność otwieracza do butelek. Osobno warto wspomnieć o bezpiecznym liner locku z zamkiem składanym oraz rozszerzonej gwarancji producenta, ważnej na 25 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leatherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leatherman.
Kup Leatherman Skeletool KBX
Wszystkie ceny 17 →Leatherman LT832615 Nóż Wielofunkcyjny Coyote Brown 2w1 LTKBX/CB | 219 zł |
Nóż składany Leatherman Skeletool KBx 420HC (832382) | 194 zł |
Leatherman Leatherman Skeletool KBX Blue (8x) | 219 zł |
Leatherman Leatherman Skeletool KBX Denim Nóż kieszonkowy LTG832383 | 229 zł |
Leatherman Nóż składany Skeletool KBx Coyote Tan (832615) | 199 zł |