Похідний ніж Leatherman Skeletool KBX
Відео 14Фото 13 |
Leatherman Skeletool KBX |
|
Складаний ніж авторитетного профільного виробника Leatherman представляє середній ціновий сегмент. Модель примітна легкою вагою (всього 37 грам) і компактними розмірами (у складеному вигляді довжина становить менше 9 см), а значить вона відмінно підходить для повсякденного носіння, наприклад, у кишені джинсів. До характерних особливостей клинка, що має профіль clip-point, що часто зустрічається, відноситься комбінована ріжуча кромка - ближче до вістря вона гладка, а вже поруч з ручкою - зубчаста.
Лезо ножа Leatherman Skeletool KBX виконано зі сталі марки 420HC, для якої заявлена твердість 55 одиниць за шкалою Роквелла. Цей показник сприяє оптимальному співвідношенню між надійністю, стійкістю до зношування та легкістю заточування. Рукоятка моделі зроблена з алюмінію, доповнена отвором під темляк і кишеньковою кліпсою, причому фішкою останньої є наявність відкривалки для пляшок. Окремо варто сказати про безпечний замок liner lock із блокуванням складання та розширені гарантійні зобов'язання виробника, що діють 25 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leatherman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leatherman.
Купити Leatherman Skeletool KBX
Усі ціни 17 →Leatherman LT832615 Nóż Wielofunkcyjny Coyote Brown 2w1 LTKBX/CB | 219 zł |
Nóż składany Leatherman Skeletool KBx 420HC (832382) | 194 zł |
Leatherman Leatherman Skeletool KBX Blue (8x) | 219 zł |
Leatherman Leatherman Skeletool KBX Denim Nóż kieszonkowy LTG832383 | 229 zł |
Leatherman Nóż składany Skeletool KBx Coyote Tan (832615) | 199 zł |