Multitool Leatherman Charge Plus TTi (832528)
Wideo 24Zdjęcia 9 |
Leatherman Charge Plus TTi |
|
Solidne multitool o najbardziej wszechstronnej funkcjonalności, tytanowych uchwytach i efektownym wyglądzie zewnętrznym. Jest pozycjonowany jako produkt klasy premium przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników, którzy chcą mieć pod ręką niezawodny i kompaktowy zestaw narzędzi „na każdą okazję”. Pomoże w wykonywaniu różnorodnych prac naprawczych w domu, w terenie i w terenie.
Przyda się podczas naprawy pojazdów osobowych (rower/skuter/motocykl/samochód), sprzętu wędkarskiego, myśliwskiego czy kempingowego. Główne ostrze noża multitoola Leatherman Charge Plus TTi wykonane jest z legendarnej szwedzkiej proszkowej stali nierdzewnej S30V. Stop ten, stopowy z chromem (14%), molibdenem (2%) i wanadem (4%), podlega obowiązkowemu hartowaniu termicznemu i charakteryzuje się wysoką twardością, odpornością na zużycie, doskonałą odpornością na ostrzenie i korozję w warunkach naturalnych.
Inną ważną częścią narzędzia są kombinerki ze zintegrowanymi szczypcami. W ich rękojeści wbudowane jest drugie ząbkowane ostrze noża, nożyczki, śrubokręty krzyżakowe i płaskie, pilnik, pilnik, otwieracz do puszek i otwieracz do butelek. Bez problemu radzi sobie z ściąganiem izolacji i zaciskaniem przewodów, może pełnić rolę szydła. Wszystkie narzędzia zewnętrzne są zabezpieczone zamkami Liner-Lock. W zestawie wygodne etui.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leatherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leatherman.
Kup Leatherman Charge Plus TTi
Wszystkie ceny 6 →LEATHERMAN - Narzędzie wielofunkcyjne Charge Plus TTI z 19 ważnymi narzędz | 1 122 zł |
Leatherman Narz. wielof. Charge Plus TTI z tytanowymi okładzinami rękojeśc | 1 212 zł |
Leatherman Multitool Charge TTi Plus (832528) | 1 199 zł |
Leatherman - Multitool Charge® TTi PLUS - 832528 | 919 zł |
Multitool Leatherman Charge TTi Plus (832528) | 1 199 zł |
Leatherman Charge Plus Tti Multitool Posrebrzany | 990 zł |
- Można uzupełnić pudełkiem prezentowym