Multitool Leatherman Super Tool 300
Wideo 23Zdjęcia 12 |
Leatherman Super Tool 300 |
|
Pełnowymiarowe multitool o rozszerzonej funkcjonalności i wydłużonej długości ostrza noża głównego (81 mm). Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego i umiarkowanego użytku profesjonalnego. Ma stosunkowo niewielkie gabaryty (115 mm po złożeniu) i umiarkowaną wagę 272 g, co nie stwarza problemów podczas transportu. Całość uzupełnia wygodny klips do paska.
Według producenta jest w stanie pełnić 14 różnych funkcji. Oprócz ostrza głównego jest wyposażony w dodatkowe ostrze ząbkowane, które szybko tnie mocne materiały włókniste (sznury, mocne liny, a nawet liny), wkrętaki krzyżakowe (PH2) oraz wkrętaki płaskie (duże i małe), piłę do drewna, nożyczki , pilnik, szczypce z wbudowanymi szczypcami (cążki wymienne, zakręcane), otwieracz do puszek i otwieracz do butelek.
Ponadto multitool Leatherman Super Tool 300 bez problemu radzi sobie z ściąganiem izolacji i zaciskaniem przewodów, może pracować z wymiennymi końcówkami i pełnić rolę szydła. Wysokiej jakości stal nierdzewna 420HC, która zawiera znaczne ilości chromu, manganu i molibdenu, poddawana jest dodatkowemu utwardzaniu termicznemu i wykazuje wysoką twardość (52 HRC), doskonałą odporność na ścieranie oraz zdolność do długiego utrzymywania ostrzenia. Multitool jest zapakowany w efektowne pudełko i będzie przydatnym prezentem dla majsterkowicza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leatherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leatherman.
Kup Leatherman Super Tool 300
Wszystkie ceny 22 →Leatherman LT300EOD/BM narzędzie wielofunkcyjne z czarnym tlenem | 585 zł |
Leatherman Multitool Super Tool 300 (831148) | 529 zł |
Leatherman - Super Tool® 300 - Srebrny - 831148 | 529 zł |
Multitool Leatherman Super Tool 300 (831148) | 529 zł |
Leatherman Super Tool 300m Molle Sheath Multitool Czarny | 594 zł |