Szwajcarski nóż Leatherman Free K2x
Zdjęcia 3 |
Leatherman Free K2x |
|
Wyposażony w magnetyczne uchwyty na narzędzia i ostrza po złożeniu.
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leatherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leatherman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leatherman Free K2x
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leatherman Free K2X Couteau multi-fonctions Acier inoxydable 832654 | 449 zł |
Nóż składany Leatherman Free K2X | 399 zł |
Wielofunkcyjny nóż Leatherman Free K2X Kolor: srebrny | 541 zł |
Leatherman Free K2x Multitool Posrebrzany | 372 zł |
Nóż składany Leatherman Free K2X | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →