Nóż myśliwski Mora Companion MG
Wideo 27Zdjęcia 6 |
Mora Companion MG |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mora 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mora Companion MG
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komoran Mora nóż towarzysz Heavy Duty szary FT01458 | 115 zł |
Nóż Morakniv Companion MG (C) Carbon Steel Olive Green (NZ-CMG-CS-02) | 53 zł |
Nóż outdoorowy Morakniv Companion S 11827 military green - ONE SIZE | 65 zł |
Nóż Mora Companion MG stal nierdzewna (1481) | 45 zł |
Morakniv - Nóż Companion MG - Stal węglowa - 11863 | 65 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacja modelu:
- Model Companion MG - posiada ostrze ze stali nierdzewnej, grubość 2,5 mm, waga noża 116 g
- Model Companion MG Carbon - posiada ostrze ze stali węglowej, grubość 2 mm, waga noża 110 g
- Companion Heavy Duty MG - posiada ostrze ze stali węglowej o grubości 3,2 mm waga noża 132 g
PolecamyPorównaj w tabeli →