Nóż myśliwski Mora Electrician's Knife (12201)
Zdjęcia 4 |
Mora Electrician's Knife |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mora 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mora Electrician's Knife
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Morakniv Nóż monterski Mora 12201 (230670101) | 91 zł |
Nóż Morakniv Electrician - Stainless Steel - Czarny-Black (ID 12201) (NZ-E | 65 zł |
Nóż monterski dla elektryka Mora 12201 | 55 zł |
Nóż do ściągania izolacji Mora 12201 | 83 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →