Мисливський ніж Mora Pathfinder
Відео 14Фото 5 |
Mora Pathfinder |
|
Похідний ніж торгової марки Mora - це рішення середнього цінового сегмента з конструкцією без складання. Зацікавити виріб здатний не лише піших туристів, а й, наприклад, мисливців, рибалок та інших поціновувачів активного відпочинку на природі. До характерних особливостей моделі відноситься довге лезо - 17 см, при цьому разом з рукояткою загальна довжина наближається до позначки 30 см (в даному випадку 29.5 см).
Це, звичайно ж, менше, ніж у мачете, але в цілому ніж Mora Pathfinder здатний непогано справлятися з рухомими рухами, при цьому профіль клинка clip-point зручний також для різання, і колючих функцій. Сталевий сплав тут покриває матове покриття, завдяки чому виріб ефектно виглядає і має захищати від відблисків на сонці, що важливо, допустимо, на полюванні. Рукоятка моделі зроблена з гуми, тобто повинна добре триматися в руці, не боїться впливу вологи, приємна на дотик навіть за мінусових температур повітря. Додатково тут передбачено підпальцеве вилучення для комфортного утримання прямим хватом. У комплект поставки включений тканинний чохол для зберігання та перенесення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mora.
Купити Mora Pathfinder
Morakniv Nóż Pathfinder | 299 zł |
Morakniv, Nóż, Pathfinder - Carbon Steel (NZ-PTF-CS-01) | 390 zł |
Morakniv Nóż Bushcraft Pathfinder czarny stal węglowa | 299 zł |
Nóż Morakniv Pathfinder - Carbon Steel - Czarny RATY 0 | PayPo | GRATIS WY | 389 zł |
Morakniv Nóż Mora Pathfinder | 299 zł |