Nóż myśliwski Mora Outdoor 2000
Wideo 12Zdjęcia 7 |
Mora Outdoor 2000 |
|
Zaprojektowany do wędrówek, polowań lub wędkowania, niezdarny nóż Mora to rozwiązanie na styku segmentu podstawowego i średniego. W komplecie pochwa. Uzupełnieniem jest mocowanie do mocowania na pasku lub plecaku, a same wykonane są z gumowanego plastiku i ozdobione w tym samym kolorze i fakturze co gumowa rączka. Ten ostatni dobrze leży w dłoni, zapobiega ślizganiu się i ogólnie ułatwia użytkowanie.
Nóż Mora Outdoor 2000 posiada gładkie ostrze o długości 109 mm i grubości 2,5 mm. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali Sandvik 12C27. To szwedzka „stal nierdzewna” o podwyższonej zawartości chromu i doskonałym poziomie twardości – wskaźnik 56 w skali HRC. Dodatkowymi zaletami ostrza jest fakt, że długo trzyma ostrzenie, dobrze nadaje się zarówno do ruchów tnących, jak i przeszywających. Całkowita długość modelu wynosi 220 mm, a waga nie przekracza 141 gramów. Warto również zauważyć, że w sprzedaży można znaleźć dwie różne wersje kolorystyczne - ciemnozieloną (oliwkową) i czarno-pomarańczową.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mora 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mora.
Kup Mora Outdoor 2000
Wszystkie ceny 7 →Nóż Morakniv Outdoor 2000 Stainless Steel Olive Green | 126 zł |
Morakniv Nóż z pochwą Mora Outdoor 2000 (44180503) | 111 zł |
Morakniv Morakniv 2000 Outdoor Green Nóż myśliwski 10629 | 146 zł |
Nóż Mora 2000 oliwkowy stal nierdzewna (2160) | 147 zł |
Morakniv Nóż Mora 2000 oliwkowy | 159 zł |
Morakniv - Nóż Outdoor 2000 - Stal nierdzewna - Military Green - 10629 | 155 zł |
NÓŻ Z POCHWĄ 2000 MORA OUTDOOR | 110 zł |