Nóż myśliwski Mora Bushcraft Black (10791)
Wideo 25Zdjęcia 4 |
Mora Bushcraft Black |
|
Nieskładany nóż specjalistycznej marki Mora to model do codziennego użytku i aktywności na świeżym powietrzu. Możesz go również używać do wędrówek, polowań, wędkarstwa itp. Produkt reprezentuje średni przedział cenowy, w zestawie dostawczym znajduje się plastikowa osłona, co znacznie ułatwia transport czy przechowywanie. Nóż Mora Bushcraft Black posiada spiczaste ostrze z profilem Clip-point i gładką krawędzią tnącą.
Jego długość wynosi 109 mm, a grubość sięga 3,2 mm, co pozwala liczyć na wysoki margines bezpieczeństwa dla obciążeń bocznych. Ostrze wykonano ze szwedzkiej stali Sandvik 12C27, która nie boi się korozji i charakteryzuje się dobrym poziomem twardości (wartość 56 w skali HRC). Kolejną cechą ostrza jest matowa szara powłoka, która chroni przed odblaskami słonecznymi i poprawia ogólną użyteczność. Rękojeść została wykonana z gumowanego materiału, dzięki czemu model nie powinien wyślizgnąć się z dłoni. Inne ergonomiczne funkcje obejmują osłonę palców i wgłębienie pod palcem zapewniające wygodny, bezpośredni chwyt. Przed zakupem warto wziąć pod uwagę, że całkowita długość produktu sięga 232 mm, a waga to 245 gramów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mora 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mora.
Kup Mora Bushcraft Black
Morakniv, Nóż, Bushcraft Black SRT - Stainless Steel (NZ-BBS-SS-01) | 235 zł |
Nóż Morakniv Bushcraft Black SRT Stainless Steel Czarny-Black (ID 1-0749) | 191 zł |
Morakniv Nóż Bushcraft SRT czarny częściowo ząbkowany | 249 zł |
Morakniv - Bushcraft - Stal węglowa - Czarny - 12490 | 210 zł |
Nóż Morakniv Bushcraft Black SRT - Stainless Steel - Czarny RATY 0 | PayPo | 234 zł |
- Model Bushcraft Forest - posiada ostrze ze stali nierdzewnej o grubości 2,5 mm
- Bushcraft Black — ma ostrze ze stali węglowej o grubości 3,2 mm