Nóż / multitool Mora Karl Johan
Zdjęcia 5 |
Mora Karl Johan |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mora 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mora Karl Johan
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Morakniv Karl-Johan Mushroom Knife - Czerwony (NZ-KJM-SS-25) | 122 zł |
Nóż Morakniv Karl-Johan Mushroom Knife - Czerwony (NZ-KJM-SS-25) | 114 zł |
Nóż Morakniv Karl-Johan Mushroom Knife Red RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | 149 zł |
Nóż Morakniv Karl-Johan Mushroom Knife - Czarny-Black (ID 10906) | 122 zł |
Nóż Morakniv Karl-Johan Mushroom Knife - Czarny-Black (ID 10906) | 159 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →