Nóż myśliwski Mora Bushcraft Survival
Wideo 21Zdjęcia 10 |
Mora Bushcraft Survival |
|
Niezgrabny nóż Mora reprezentuje średni przedział cenowy i należy do niezbędnych rozwiązań na przetrwanie w lesie. Powinna więc przydać się podczas wychodzenia na łono natury, wędrówek, polowań itp. Producent zapewnia, że model nadaje się nie tylko do gotowania, ale również do przycinania gałęzi czy grubej liny, przygotowywania zrębków do ogniska, rozdrabniania zdobyczy itp. Ostrze o długości 109 mm ma uniwersalny kształt clip-point i jest uzupełnione gładką krawędzią tnącą ze skandynawskim ostrzeniem.
Klinga noża Mora Bushcraft Survival wykonana jest ze stali nierdzewnej Sandvik 12C27, która doskonale trzyma ostrze i charakteryzuje się zrównoważoną twardością (56 HRC). Rękojeść posiada gumowe uchwyty zapobiegające zsuwaniu się. Wyraźne nacięcie na palec pod palce zapewnia bezpośredni chwyt. Całkowita waga modelu nie przekracza 142 gramów, a długość to 232 mm. W opakowaniu znajduje się plastikowa pochwa z dwoma zaczepami do paska oraz otworem do odprowadzania wody, co przydaje się w deszczową pogodę. Dodatkowo do produktu dołączona jest stal (do rozpalania ognia) oraz diamentowa ostrzałka (do ostrzenia ostrza). Pierwszy można łatwo zamocować na obudowie, a drugi jest na nim zamocowany.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mora 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mora.
Kup Mora Bushcraft Survival
Wszystkie ceny 19 →Nóż outdoorowy Morakniv Bushcraft Survival S 13033 desert - ONE SIZE | 350 zł |
Nóż Morakniv Bushcraft Survival Desert - Stainless Steel - Sand (ID 13033) | 285 zł |
Morakniv Nóż Bushcraft Survival czarno-pomarańczowy | 315 zł |
Morakniv, Nóż, Bushcraft Survival Orange - Stainless Steel (NZ-BOS-SS-24) | 240 zł |
Morakniv Nóż Bushcraft Survival czarno-pomarańczowy | 250 zł |
- W zestawie laska magnezowa (krzesiwo) i listwa do ostrzenia
- Model Bushcraft Survival - posiada ostrze ze stali nierdzewnej o grubości 2,5 mm
- Model Bushcraft Survival Black - posiada ostrze ze stali węglowej o grubości 3,2 mm