Nóż myśliwski Mora Pro C (12243)
Wideo 30Zdjęcia 4 |
Mora Pro C |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mora 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mora Pro C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Morakniv PRO C Carbon Steel Czerwony | 42 zł |
Morakniv, Nóż, PRO C - Carbon Steel (NZ-PRC-CS-25) | 35 zł |
NÓŻ Z POCHWĄ MORA PRO C | 49 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →