Nóż myśliwski Mora Fishing Comfort Fillet 090 (11818)
Mora Fishing Comfort Fillet 090 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mora 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mora Fishing Comfort Fillet 090
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Morakniv Fishing Comfort Fillet 090 Stainless Steel Czarny-Black (ID 1 | 89 zł |
Morakniv Nóż Morakniv Fishing Comfort Fillet 090 bez ząbków uniwersalny | 119 zł |
Morakniv, Nóż, Fishing Comfort Fillet 090 - Stainless Steel (NZ-F90-SS-01) | 92 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →