Nóż myśliwski Mora Garberg Multi-Mount
Wideo 8Zdjęcia 3 |
Mora Garberg Multi-Mount |
|
Niezdarny nóż marki Mora można przypisać rozwiązaniom z górnej części średniej kategorii cenowej. Model pozycjonowany jest jako model turystyczny, czyli jest w stanie zainteresować turystów i koneserów aktywności na świeżym powietrzu, w tym myśliwych i wędkarzy. Dla ułatwienia przechowywania i przenoszenia w zestawie znajduje się plastikowa pochwa, a dodatkowo produkt jest kompatybilny z mocowaniami MOLLE, co umożliwia np.
zamocowanie go na plecaku z podobnym systemem nośnym. Nóż Mora Garberg Multi-Mount otrzymał dość długie (10,9 cm) ostrze o grubości 3,2 mm w okolicy kolby, dzięki czemu użytkownik może liczyć na przyzwoitą wytrzymałość w stosunku do obciążeń bocznych. Ostrze ma gładką krawędź tnącą i powszechnie spotykany profil typu clip-point dla wydajnego cięcia i pchnięć. Ostrze wykonano ze stali Sandvik 14C28N, szwedzkiej stali nierdzewnej o wysokim stopniu twardości (w tym przypadku wartość HRC określana jest na poziomie około 58 do 60 jednostek). Ten metal powinien długo zachowywać ostrość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wśród innych cech modelu warto podkreślić obecność plastikowej rączki, całkowitą długość prawie 23 cm i wagę poniżej 300 gramów (294 g).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mora 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mora.
Kup Mora Garberg Multi-Mount
Morakniv, Nóż, Garberg Multi-Mount - Stainless Steel (NZ-GBM-SS-01) | 371 zł |
Nóż Morakniv Garberg Multi-Mount Stainless Steel Czarny-Black | 390 zł |
Morakniv Nóż Garberg Multi-Mount | 519 zł |
Morakniv - Nóż Garberg - Multi-Mount Sheath - Stainless Steel - 12642 | 480 zł |
Nóż Morakniv Garberg Multi-Mount (S) Kolor: czarny | 507 zł |