Мисливський ніж Mora Fishing Comfort Fillet 090 (11818)
Mora Fishing Comfort Fillet 090 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mora Fishing Comfort Fillet 090
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nóż Morakniv Fishing Comfort Fillet 090 Stainless Steel Czarny-Black (ID 1 | 89 zł |
Morakniv Nóż Morakniv Fishing Comfort Fillet 090 bez ząbków uniwersalny | 119 zł |
Morakniv, Nóż, Fishing Comfort Fillet 090 - Stainless Steel (NZ-F90-SS-01) | 92 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →